+37067078411 info@sienojus.lt

Rąstiniai ir mediniai namai

Rąstiniai namai – idealus Jūsų namo statybos sprendimas. Tai tradicinis, jaukus ir ekologiškas būdas turėti geriausią gyvenamąjį būstą.

Mes projektuojame, gaminame ir įrengiame pačios aukščiausios kokybės rąstinius namus.

Susipažinkite su privalumais, kuriuos suteikia rąstiniai ir mediniai namai:

1.      Sveikas gyvenimo būdas. Rąstiniai namai yra natūralus produktas, todėl visa pastato struktūra teikia puikų vėdinimą. Mediena laisvai „kvėpuoja“, todėl šie namai yra tinkami mūsų sveikatai.
2.      Ekologiškumas. Atsižvelgiant į klimato kaitos veiksnius, mediena tampa vis populiaresne medžiaga namo statybai. Mediena yra sertifikuota ir tiekiama tik iš tinkamai tvarkomų miškų. Rąstiniai namai sunaudoja labai nedaug energijos, todėl tai yra aplinkai draugiškiausias produktas. Hermetiška pastato struktūra pagerina gyvenimo komfortą, bei sumažina išlaidas šildymui ir kondicionavimui.
3.      Tinkamumas bet kokioms klimato sąlygoms.Mediena palaiko norimą temperatūrą bet kokiomis sąlygomis.Būtent todėl, rąstiniai namai yra labai populiarūs šaltojo klimato zonose.
4.      Aukšta kokybė. Esame rąstinių namų gamybos lyderiai Lietuvoje, todėl garantuojame pačią aukščiausią įrengtų namų kokybę. Klientai visada gauna tik geriausią produktą, kuris atitinka teisės aktus ir standartus.
5.      Architektūrinis praktiškumas. Kruopščiai projektuojame rąstinius namus pagal individualius klientų poreikius. Galime pasiūlyti pačių įvairiausių ir unikalių eksterjero pavyzdžių.
6.      Vertingumas. Rąstiniai ir mediniai namai yra puiki Jūsų investicija, nes visada turės gerą išliekamąją vertę.