+37067078411 info@sienojus.lt

Rąstinės pirtys

Medinės pirtys, suręstos iš rastų turi daug daugiau privalumų, nei kitokiu būdu pastatytos pirtys. Medis – tai natūralus gamtos užaugintas produktas, todėl rąstinėse pirtyse neišskiriamos jokios kenksmingos medžiagos. Iš rąstų sumontuotai pirčiai nereikia jokios papildomos drėgmės izoliacinės medžiagos, nes įkaitę sienojai grąžina šilumą atgal į pirtį. O iš rąstų pastatyta pirtis atrodo natūraliai ir patraukliai, todėl nereikia jokios papildomos apdailos.
Rąstinės pirties projektas kuriamas su užsakovu aptarus, kokios bus reikalingos patalpos pirties viduje (prausykla, poilsio zona, garinė pirtis ir pan.), kokia bus krosnis bei kiti papildomi įrenginiai.
Mūsų įmonėje dirbantys specialistai gali pasiūlyti konstrukcinius, inžinerinius bei interjero sprendimus bet kokios rūšies pirties įrengimui (sauna, rusiška, turkiška, lietuviška pirtis). Pirties statybai naudojama kokybiškai bei termiškai apdorota mediena, kuri parenkama specialiai pagal pirties rūšį. Esant dideliems temperatūros pokyčiams, mediena yra linkusi deformuotis, todėl itin svarbu, jog statybinė mediena būtų tinkamai išdžiovinta ir paruošta kokybiškoms konstrukcijoms.
Įmonė medieną apdirba savo gamybiniame ceche, todėl taip pat projektuojame, apdirbame ir realizuojame pirties vidaus apdailos ir pirties gultų įrengimą. Pirties vidaus įrengimą ar gultus galima užsisakyti kartu su rastine pirtimi arba atskirai.
Kilus klausimams, prašome kreiptis nurodytais kontaktais.