+37067078411 info@sienojus.lt

Mediniai langai ir durys

Mūsų įmonėje dirba specialistai, kurie patys projektuoja, apdirba ir realizuoja medienos statinių bei kitų smulkesnių gaminių projektus.
Įmonėje taip pat gaminami įvairių formų ir išmatavimų mediniai langai. Kiekvieno kliento poreikiai yra individualūs, todėl galime pasiūlyti dviejų profilių langus: europietiško ir skandinaviško tipo.
Europietiški langai – į vidų atveriame ar atverčiami langai. Jie dažniausiai naudojami Europos šalyse. Vienas iš pagrindinių privalumų – tai saugumas įsilaužimams, nes tokio profilio langų rėmai yra masyvesni lyginant su skandinaviško profilio langais. Priklausomai nuo pageidaujamų šiluminių savybių, galima rinktis vienos arba dviejų kamerų medinius langus.
Skandinaviško tipo langai atsidaro į išorę, todėl jie  yra dinamiškesni ir lankstesni, nes galima pritaikyti įvairių tipų varstymą (į viršų, į šonus, apsisukti, apsiversti, pasislinkti ir t.t.). Esant vėjuotam orui, langas dar labiau prisispaudžia prie rėmo konstrukcijos, todėl padidėja jų sandarumas. Skandinaviško profilio langų rėmai yra plonesni, lyginant su europietiško, todėl vizualinis vaizdas yra elegantiškesnis bei kuklesnis.
Durys projektuojamos pagal individualius kliento užsakymus bei paskirtį (lauko ar vidaus durys). Priklausomai nuo jų paskirties, parenkamas medis, forma apdirbimo technologija, užraktas bei varstymo galimybės.
Durų, langų šiluminės savybės bei sandarumas yra užtikrinamas naudojant profesionalius konstrukcinius sprendimus bei modernią furnitūrą.