+37067078411 info@sienojus.lt

Rąstiniai vasarnamiai

sienojus-log-cabins28Pagal fizikinę termoizoliacinę savybę, mediniai namai yra tinkami bet kokiems oro temperatūros pokyčiams ar klimatinėms sąlygoms. Vasarą šiluma skleidžiama iš išorės, o medinė siena ją sulaiko, todėl karštuoju sezono metu kambariuose nėra karšta. Žiemą oro temperatūra lauke ir ženkliai žemesnė, o namas šildomas iš vidaus (jame cirkuliuoja šiltas oras), todėl medinės sienos sulaiko šiltą orą namo viduje. Palyginus su kitomis statybinėmis medžiagomis (mūras, betonas, blokai, plokštės ir pan.), medis neįšąla. Todėl mediena turi savybę kaupti šilumą. O dėl kamieno ląstelinės sandaros, per rąsto sienas vyksta nuolatinė oro kaita („sienos kvėpuoja“), todėl nėra reikalingi kondicionieriai. Namo viduje oras yra cirkuliuojantis, o tai teigiamai veikia žmonių kvėpavimo takus, plaučius bei gerą savijautą.
Kartais galima pastebėti, jog kambariuose sklando dulkės. Šis reiškinys vyksta dėl to, jog patalpose kaupiasi statinė elektros energija. Dėl medžio elektrostatinių savybių, statinė elektros energija nesikaupia, todėl sumažėja dulkių. Tiems, kurie linkę į alergines reakcijas, medinis namas gera išeitis išspręsti tai.
Rąstiniai vasarnamiai yra pravartus ir naudingas statinys, nes rąstinės sienos padeda išlaikyti stabilią temperatūrą viduje, o esant vasaros karščiams, kambario temperatūra išlieka mažesnė nei lauko.
Vasarnamio projekto darbai ir inžineriniai sprendimai derinami kartu su klientu. Esant poreikiui galime pastatyti jau pagal kliento sudarytus pastato brėžinius.